350 000 €
89 €/m²
Property 49645 photo 1
Property 49645 photo 2
Property 49645 photo 3
Property 49645 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 3900 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 3120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 7535
  • Metrekare 1140 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 49648
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 26240
  • Metrekare 6750 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği