Satılık - Arsa 48714 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
550 000 €
11 €/m²
Property 49274 photo 1
Property 49274 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 48714 metrekare Pieria’da. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
600 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 8480
  • Metrekare 5807 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 53070
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 66098
  • Metrekare 37485 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
750 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 4412
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61645
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 28731
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği