360 000 €
373 €/m²
Property 47502 photo 1
Property 47502 photo 2
Property 47502 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 965 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 579 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
318 000 € 963 €/m²
  • Nesne kodu 14028
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği