Satılık - Arsa 5200 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
320 000 €
61 €/m²
Property 11732 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5200 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 227 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
260 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 31134
  • Metrekare 505 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
410 000 € 745 €/m²
  • Nesne kodu 38637
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
420 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 3577
  • Metrekare 1417 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği