15 nesneleri 1 sayfa

Satılık
475 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 11079
  • Metrekare 2072 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 1052 €/m²
  • Nesne kodu 11174
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
475 000 € 1096 €/m²
  • Nesne kodu 11178
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
273 000 € 2149 €/m²
  • Nesne kodu 12810
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 6
Satılık
130 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 38160
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 11300 m
Satılık
45 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 41171
  • Metrekare 220 m²
Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Yatırım Satılık
1 100 000 € 1 000 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 8651
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 62243
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3787 €/m²
  • Nesne kodu 65439
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
3 000 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 31339
  • Metrekare 10741 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
360 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 47502
  • Metrekare 965 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Yunanistan, Pallini’de Gayrimenkul

Atina’ya, denize ve doğaya yakın Yunanistan’da bir mülk mü arıyorsunuz? Pallini, Doğu Attika’nın en cazip bölgelerinden biridir; modern altyapı, şehir merkezine hızlı erişim ve daha sakin bir banliyö yaşamı sunar. Sürekli bir ev, tatil amaçlı bir mülk ya da bir yatırım arıyor olsanız da Pallini’deki gayrimenkuller konforu, güveni ve uzun vadeli değeri bir araya getirir.

Pallini’de Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Pallini, Atina şehir merkezine ve uluslararası havaalanına kısa bir sürüş mesafesindedir; bu da onu profesyoneller, aileler ve uluslararası alıcılar için ideal kılar. Bölge şunları sunar:

  • Attiki Odos otoyoluna ve banliyö trenine kolay erişim
  • Doğu Attika’nın popüler plajlarına kısa mesafe
  • İyi okullar, mağazalar, kafeler ve günlük yaşam hizmetleri
  • Yeşil parklar ve oyun alanları olan sakin yerleşim mahalleleri

Pallini’de Gayrimenkul Türleri

Yerel emlak piyasası çeşitlidir ve farklı ihtiyaçlara ile bütçelere hitap edebilir. Pallini’de şunları bulabilirsiniz:

  • Modern binalarda yer alan Daireler; balkon, otopark ve çoğu zaman enerji verimli tasarım
  • Özel bahçeli Maisonette’ler ve aile evleri; çocuklu aileler veya evcil hayvan besleyenler için idealdir
  • Yunanistan’da premium gayrimenkul arayanlar için Lüks villalar; havuzlar, üst düzey bitişler ve panoramik manzaralar
  • Özel konut inşaatı veya yatırım projeleri için uygun Arsalar

Pallini’de Yaşam

Sakin ve samimi bir ortamın yanı sıra güçlü bir yerel topluluk sayesinde sakinler kendilerini güvende hisseder. Pallini’de günlük yaşam konforludur: süpermarketler, bankalar, eczaneler, spor salonları ve restoranlar kolay erişim mesafesindedir. Aynı zamanda Atina’nın alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına ve iş bölgelerine de yakındasınız.