50 000 €
77 €/m²
Property 47006 photo 1
Property 47006 photo 2
Property 47006 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 648 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
65 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 36882
  • Metrekare 5235 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 600 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37599
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 5771
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
58 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 52387
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
48 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 34186
  • Metrekare 399 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği