220 000 € 128 000 €
4 €/m²
Property 46745 photo 1
Property 46745 photo 2
Property 46745 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 27000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
185 000 € 165 €/m²
  • Nesne kodu 65536
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60862
  • Metrekare 5844 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 50156
  • Metrekare 2150 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği