120 000 €
1200 €/m²
Property 45649 photo 1
Property 45649 photo 2
Property 45649 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1989
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 100 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64654
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği