107 000 €
1070 €/m²
Property 48484 photo 1
Property 48484 photo 2
Property 48484 photo 3
Property 48484 photo 4
Property 48484 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Access for people with special needs
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 100 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 56713
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64654
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 20029
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği