132 000 €
1039 €/m²
Property 59197 photo 1
Property 59197 photo 2
Property 59197 photo 3
Property 59197 photo 4
Property 59197 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Auctioned real estate

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 127 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
160 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 56713
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
170 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 60555
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği