Satılık - Ticari mülk 67 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Selanik Merkez
170 000 €
2537 €/m²
Property 43700 photo 1
Property 43700 photo 2
Property 43700 photo 3
Property 43700 photo 4

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,30%
  • Yapım Yılı: 1951
  • Yenileme yılı: 1980
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 67 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 56713
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği