145 000 €
906 €/m²
Property 57339 photo 1
Property 57339 photo 2
Property 57339 photo 3
Property 57339 photo 4
Property 57339 photo 5
Property 57339 photo 6
Property 57339 photo 7
Property 57339 photo 8
Property 57339 photo 9
Property 57339 photo 10
Property 57339 photo 11

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2023
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 160 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
160 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 20029
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği