230 000 €
92 €/m²
Property 41967 photo 1
Property 41967 photo 2
Property 41967 photo 3
Property 41967 photo 4
Property 41967 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 11,2 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44365
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 41471
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
260 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 45704
  • Metrekare 6078 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
225 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 39767
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51006
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 480 m

Bülten aboneliği