320 000 €
16 €/m²
Property 44365 photo 1
Property 44365 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
270 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50667
  • Metrekare 4805 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
259 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 65353
  • Metrekare 263 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m

Bülten aboneliği