160 000 €
38 €/m²
Property 57292 photo 1
Property 57292 photo 2
Property 57292 photo 3
Property 57292 photo 4
Property 57292 photo 5
Property 57292 photo 6
Property 57292 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 670 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Açıklama

Satılık Arsa 4110 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 57161
  • Metrekare 1670 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
214 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 50338
  • Metrekare 4423 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 42785
  • Metrekare 1247 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
140 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 57456
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 55955
  • Metrekare 3215 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 51030
  • Metrekare 3792 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği