350 000 €
33 €/m²
Property 41567 photo 1
Property 41567 photo 2
Property 41567 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 25 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 10300 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 450 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği