400 000 €
333 €/m²
Property 9806 photo 1
Property 9806 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1200 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 960 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
550 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61645
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği