Satılık - Arsa 1125 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
350 000 €
311 €/m²
Property 6460 photo 1
Property 6460 photo 2
Property 6460 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 1125 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 900 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 32013
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği