130 000 €
325 €/m²
Property 4121 photo 1
Property 4121 photo 2
Property 4121 photo 3
Property 4121 photo 4
Property 4121 photo 5

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 400 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 20313
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 3805
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği