413 nesneleri 28 sayfa

Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Önerilen Satılık
540 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 65720
  • Metrekare 207 m²
  • Rooms 10
Önerilen Satılık
120 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65721
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 65722
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
250 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 66101
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
289 000 € 4515 €/m²
  • Nesne kodu 65096
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
242 000 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 65097
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2

Kavala Prefektörlüğü’nde Gayrimenkul — Kuzey Yunanistan’a Yatırım

Kavala Prefektörlüğü, kuzey Yunanistan’da sahil şehirleri, geleneksel köyler ve manzaralı alanları bir araya getirir. Kavala şehri, bölgenin ekonomik ve kültürel merkezi olup çeşitli gayrimenkul seçenekleri sunar: sahil villaları, kırsal evler, modern daireler ve yüksek kira potansiyeline sahip yatırım mülkleri. Mükemmel altyapı, Selanik’e yakınlık ve artan turizm, değer artışını destekler. Kavala Prefektörlüğü’ndeki gayrimenkuller, tatil evi, kalıcı ikamet veya uzun vadeli yatırım için idealdir.

Bülten aboneliği