170 000 €
68 €/m²
Property 5264 photo 1
Property 5264 photo 2
Property 5264 photo 3
Property 5264 photo 4
Property 5264 photo 5
Property 5264 photo 6
Property 5264 photo 7

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42823
  • Metrekare 2570 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
195 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63662
  • Metrekare 985 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği