158 nesneleri 11 sayfa

Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Önerilen Satılık
540 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 65720
  • Metrekare 207 m²
  • Rooms 10
Önerilen Satılık
120 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65721
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 65722
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
3 750 000 € 3551 €/m²
  • Nesne kodu 60977
  • Metrekare 1056 m²
  • Rooms 29
Önerilen Satılık
550 000 € 1341 €/m²
  • Nesne kodu 3834
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Seçkin Satılık
435 000 € 3815 €/m²
  • Nesne kodu 62634
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
50 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 62774
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
290 000 € 1450 €/m²
  • Nesne kodu 62849
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
195 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 62851
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 62861
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 471 €/m²
  • Nesne kodu 62894
  • Metrekare 1696 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Yunanistan, Midilli (Thasos) Adası’nda Gayrimenkul – Kavala’nın Yeşil Adası’nda Satılık Mülk

Thasos, Kavala Bölgesi’nde yer alan Kuzey Yunanistan’ın en güzel adalarından biridir. Yemyeşil doğası ve kristal berraklığındaki suları nedeniyle “Zümrüt Ada” olarak bilinen Thasos, tatil evi, daimi ikamet veya akıllı bir yatırım mülkü arıyor olmanız fark etmeksizin gayrimenkul satın almak için mükemmel fırsatlar sunar.

Neden Thasos’ta Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Thasos’taki gayrimenkul piyasası, doğal güzellik, ulaşılabilirlik ve para karşılığı değer unsurunu kusursuz şekilde bir araya getirir. Ada, düzenli uçuşlara sahip uluslararası havalimanıyla dikkat çeken Kavala şehrinden feribotla kolayca ulaşılabilmektedir. Bu da Thasos’u hem kısa ziyaretler hem de uzun süreli konaklamalar için cazip hale getirir.

  • Temiz kumsallar ve turkuaz deniz
  • Çam ormanları, zeytinlikler ve büyüleyici dağ köyleri
  • Gelişmiş turizm altyapısı, tavernalar, mağazalar ve hizmetler
  • Uzun yazlarla birlikte ılıman Akdeniz iklimi
  • İstikrarlı emlak fiyatları ve sezon boyunca yüksek kiralama talebi

Thasos’ta Gayrimenkul Türleri

Thasos’ta satılık geniş bir gayrimenkul yelpazesi bulabilirsiniz. Plaja yakın konforlu dairelerden, deniz manzaralı ve özel havuzlu lüks villalara kadar – her zevke ve bütçeye uygun bir seçenek vardır.

  • Daireler ve stüdyolar Limenas, Skala Potamia, Limenaria gibi kıyı kasabalarında.
  • Evler ve villalar bahçeli; aileler veya tatil kiralamaları için idealdir.