130 000 €
114 €/m²
Property 5267 photo 1
Property 5267 photo 2
Property 5267 photo 3
Property 5267 photo 4
Property 5267 photo 5
Property 5267 photo 6
Property 5267 photo 7

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 1137 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 19910
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
150 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 3805
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği