150 000 €
50 €/m²
Property 3860 photo 1
Property 3860 photo 2
Property 3860 photo 3
Property 3860 photo 4
Property 3860 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 900 km
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2995 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
195 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63662
  • Metrekare 985 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği