123 000 €
123 €/m²
Property 40072 photo 1
Property 40072 photo 2
Property 40072 photo 3
Property 40072 photo 4
Property 40072 photo 5
Property 40072 photo 6
Property 40072 photo 7
Property 40072 photo 8
Property 40072 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1000 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
120 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 19910
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği