150 000 €
16 €/m²
Property 3805 photo 1
Property 3805 photo 2
Property 3805 photo 3
Property 3805 photo 4
Property 3805 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 380 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 9200 metrekare Thasoz’ta. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği