105 000 € 85 000 €
78 €/m²
Property 20313 photo 1
Property 20313 photo 2
Property 20313 photo 3
Property 20313 photo 4
Property 20313 photo 5
Property 20313 photo 6
Property 20313 photo 7
Property 20313 photo 8
Property 20313 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1086 metrekare Thasoz’ta. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
92 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 33896
  • Metrekare 538 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
102 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 40071
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 790 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 62922
  • Metrekare 731 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 20313
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği