160 000 €
288 €/m²
Property 60802 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 554 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 222 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 5264
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
230 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 37374
  • Metrekare 20934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 19080
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 3860
  • Metrekare 2995 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği