150 000 €
30 €/m²
Property 55947 photo 1
Property 55947 photo 2
Property 55947 photo 3
Property 55947 photo 4
Property 55947 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4848 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 62922
  • Metrekare 731 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 55947
  • Metrekare 4848 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
195 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63662
  • Metrekare 985 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
175 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 3765
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 3410
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 6454
  • Metrekare 461 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği