75 000 €
82 €/m²
Property 61179 photo 1
Property 61179 photo 2
Property 61179 photo 3
Property 61179 photo 4
Property 61179 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Açıklama

Satılık Arsa 905 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 167 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 41762
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57760
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 36122
  • Metrekare 2445 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
85 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 45716
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57077
  • Metrekare 2499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m

Bülten aboneliği