60 000 €
92 €/m²
Property 18507 photo 1
Property 18507 photo 2
Property 18507 photo 3
Property 18507 photo 4
Property 18507 photo 5
Property 18507 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 86 km

Açıklama

Satılık Arsa 650 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 260 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 56830
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
70 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42792
  • Metrekare 9519 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 18507
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 42244
  • Metrekare 272 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
54 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 39458
  • Metrekare 890 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği