400 000 €
98 €/m²
Property 26772 photo 1
Property 26772 photo 2
Property 26772 photo 3
Property 26772 photo 4
Property 26772 photo 5
Property 26772 photo 6
Property 26772 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 4050 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 33319
  • Metrekare 4616 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
374 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 50665
  • Metrekare 11228 m²
  • Denize uzaklık 731 m
Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 36756
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
477 500 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 32758
  • Metrekare 955 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği