Satılık - Arsa 4200 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Lamba Agios Pavlos
530 000 € 380 000 €
90 €/m²
Property 52598 photo 1
Property 52598 photo 2
Property 52598 photo 3
Property 52598 photo 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bedrooms: 3
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
680 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 26886
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52039
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 40472
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
600 000 € 253 €/m²
  • Nesne kodu 44494
  • Metrekare 2363 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
450 000 € 449 €/m²
  • Nesne kodu 62407
  • Metrekare 1002 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği