475 000 € 320 000 €
191 €/m²
Property 12488 photo 1
Property 12488 photo 2
Property 12488 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 1675 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 54423
  • Metrekare 1818 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
650 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 40469
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği