Satılık - Arsa 14364 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Suda Aptera
600 000 € 534 000 €
37 €/m²
Property 39581 photo 1
Property 39581 photo 2
Property 39581 photo 3
Property 39581 photo 4
Property 39581 photo 5
Property 39581 photo 6
Property 39581 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 14364 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 310 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
640 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 57571
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 44016
  • Metrekare 19280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 16553
  • Metrekare 3373 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
800 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 13174
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
512 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 25604
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği