Satılık - Arsa 7000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 €
92 €/m²
Property 37194 photo 1
Property 37194 photo 2
Property 37194 photo 3
Property 37194 photo 4
Property 37194 photo 5
Property 37194 photo 6
Property 37194 photo 7
Property 37194 photo 8
Property 37194 photo 9
Property 37194 photo 10
Property 37194 photo 11
Property 37194 photo 12
Property 37194 photo 13
Property 37194 photo 14
Property 37194 photo 15
Property 37194 photo 16
Property 37194 photo 17
Property 37194 photo 18
Property 37194 photo 19
Property 37194 photo 20
Property 37194 photo 21
Property 37194 photo 22

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 7000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 260 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m
Satılık
650 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37194
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği