530 000 €
106 €/m²
Property 63876 photo 1
Property 63876 photo 2
Property 63876 photo 3
Property 63876 photo 4
Property 63876 photo 5
Property 63876 photo 6
Property 63876 photo 7
Property 63876 photo 8
Property 63876 photo 9
Property 63876 photo 10
Property 63876 photo 11
Property 63876 photo 12
Property 63876 photo 13
Property 63876 photo 14
Property 63876 photo 15
Property 63876 photo 16
Property 63876 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 620 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 4982 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği