607 000 €
124 €/m²
Property 52554 photo 1
Property 52554 photo 2
Property 52554 photo 3
Property 52554 photo 4
Property 52554 photo 5
Property 52554 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m

Açıklama

Satılık Arsa 4892 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği