68 000 €
113 €/m²
Property 52386 photo 1
Property 52386 photo 2
Property 52386 photo 3
Property 52386 photo 4
Property 52386 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Önerilen Satılık
60 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62188
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
85 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 45716
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
60 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 37922
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 19200 m

Bülten aboneliği