192 000 €
375 €/m²
Property 37042 photo 1
Property 37042 photo 2
Property 37042 photo 3
Property 37042 photo 4
Property 37042 photo 5
Property 37042 photo 6
Property 37042 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 512 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
192 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 39609
  • Metrekare 898 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Nesne kodu 47196
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 38127
  • Metrekare 5900 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
278 000 € 351 €/m²
  • Nesne kodu 50170
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
215 000 € 206 €/m²
  • Nesne kodu 57076
  • Metrekare 1040 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
260 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 45704
  • Metrekare 6078 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
240 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 51038
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği