89 000 €
1072 €/m²
Property 62056 photo 1
Property 62056 photo 2
Property 62056 photo 3
Property 62056 photo 4
Property 62056 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Denize mesafe: 4400 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 83 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

43 m² zemin kat dükkan ve 40 m² bodrum (iç merdivenle bağlantılı), Evosmos çevre yolunun üst kısmında iyi bir konumda. Alan, tek açık alan ve 1 WC'den oluşmaktadır, bağımsız soğutma ve ısıtma A/C ile sağlanmaktadır. Genel konut kategorisindedir, her türlü ticari kullanım için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
75 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 61472
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
88 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 33291
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği