Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 25000 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Hanya
Kolimvari Dili
Afrata Belediyesi
800 000 €
32 €/m²
Nesne kodu
32800
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
25000 m²
Bölge
Girit
Location
Afrata Belediyesi (Kolimvari Dili) | Hanya (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2000 m
En yakın şehire uzaklık:
1,2 km
Havaalanına uzaklık:
35 km
Açıklama
Satılık Arsa 25000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 1200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
860 000 €
40 €/m²
Arsa 21000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47506
Metrekare
21000 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
750 000 €
165 €/m²
Arsa 4520 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38074
Metrekare
4520 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
675 000 €
143 €/m²
Arsa 4700 m² Girit
Girit
Nesne kodu
11960
Metrekare
4700 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
800 000 €
59 €/m²
Arsa 13439 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63744
Metrekare
13439 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
853 000 €
813 €/m²
Arsa 1048 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64552
Metrekare
1048 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
1 000 000 €
11 €/m²
Arsa 89000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
34287
Metrekare
89000 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
900 000 €
3010 €/m²
Arsa 299 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65575
Metrekare
299 m²
Denize uzaklık
130 m
Satılık
650 000 €
141 €/m²
Arsa 4580 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44104
Metrekare
4580 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
700 000 €
127 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
33666
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
700 000 €
640 000 €
316 €/m²
Arsa 2021 m² Girit
Girit
Nesne kodu
24670
Metrekare
2021 m²
Denize uzaklık
100 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar