Satılık - Arsa 1000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kolimvari Dili
800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
800 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 32252
  • Metrekare 13722 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 63073
  • Metrekare 16658 m²
  • Denize uzaklık 40 m

Bülten aboneliği