Satılık - Arsa 12735 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia Petras
1 096 000 €
86 €/m²
Property 51472 photo 1
Property 51472 photo 2
Property 51472 photo 3
Property 51472 photo 4
Property 51472 photo 5
Property 51472 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 12735 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 35220
  • Metrekare 24233 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
900 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 47192
  • Metrekare 28045 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği