Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 9500 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
Pareli
550 000 €
57 €/m²
Nesne kodu
35807
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
9500 m²
Bölge
Korfu
Location
Pareli (Korfu) | Korfu (idari bölge) (İyon Adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2500 m
En yakın şehire uzaklık:
13 km
Havaalanına uzaklık:
7 km
Açıklama
Satılık Arsa 9500 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
550 000 €
244 €/m²
Arsa 2250 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32190
Metrekare
2250 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
540 000 €
121 €/m²
Arsa 4450 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
24098
Metrekare
4450 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
480 000 €
145 €/m²
Arsa 3310 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63742
Metrekare
3310 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
490 000 €
7 €/m²
Arsa 68000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
16054
Metrekare
68000 m²
Denize uzaklık
3400 m
Satılık
530 000 €
130 €/m²
Arsa 4050 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29696
Metrekare
4050 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
480 000 €
50 €/m²
Arsa 9500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
37270
Metrekare
9500 m²
Denize uzaklık
650 m
Satılık
800 000 €
199 €/m²
Arsa 4010 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
22088
Metrekare
4010 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
465 000 €
74 €/m²
Arsa 6260 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
24097
Metrekare
6260 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
750 000 €
43 €/m²
Arsa 17439 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63483
Metrekare
17439 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
600 000 €
27 €/m²
Arsa 22000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
5097
Metrekare
22000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat