37 nesneleri 3 sayfa

Satılık
330 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 8999
  • Metrekare 218 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33717
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
50 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 35810
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
50 000 € 746 €/m²
  • Nesne kodu 46194
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
215 000 € 1653 €/m²
  • Nesne kodu 50793
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
70 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51487
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
30 000 € 588 €/m²
  • Nesne kodu 57790
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Güney Corfu/Pareli’de Emlak – Yunanistan’da Huzurlu Ev Sağlarınız

Pareli, Corfu’nun kalbinde yer alan sakin ve yemyeşil bir köydür; Corfu Şehir Merkezi ve adanın güzel plajlarına kısa bir araba yolculuğu mesafesindedir. Yunanistan’da otantik köy yaşamını, denize kolay erişimi ve mükemmel ulaşım bağlantılarını bir arada sunan bir emlak arıyorsanız, Pareli ideal bir tercihtir.

Pareli’de Neden Emlak Almalısınız?

Pareli’de emlak; doğanın ve zeytinliklerin çevrelediği rahatlatıcı bir yaşam tarzı sunar. Köyde samimi bir yerel topluluk, geleneksel tavernalar ve tüm temel olanaklar bulunur; Corfu Şehir Merkezi ve havaalanı ise genellikle arabayla 15–20 dakikadan daha kısa mesafededir.

Buradaki mülkler çoğu zaman hareketli sahil tatil beldelerindekinden daha uygun fiyatlıdır; bu da Pareli’yi özellikle şunlar için cazip kılar:

  • Sakin ve güvenli bir ortamda, sürekli ikamet için aile evleri
  • Batı ve doğu Corfu’nun plajlarına yakın tatil evleri ve villalar
  • Turistik sezon boyunca kiralama potansiyeli olan yatırım amaçlı mülkler

Pareli’de Emlak Türleri

Pareli’deki emlak piyasasında şunlar yer alır:

  • Taş dokulu, geleneksel ve taşınmaya hazır ya da tadilat gerektiren evler
  • Özel bahçeleri olan ve havuz için alan bulunan modern villalar
  • Avlulu köy evleri; yıl boyunca yaşamak için idealdir