Satılık - Arsa 9500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
480 000 €
50 €/m²
Property 37270 photo 1
Property 37270 photo 2
Property 37270 photo 3
Property 37270 photo 4
Property 37270 photo 5
Property 37270 photo 6
Property 37270 photo 7
Property 37270 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • En yakın şehire uzaklık: 17 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 9500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 34641
  • Metrekare 7836 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği