590 000 €
93 €/m²
Property 65038 photo 1
Property 65038 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 1100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 6300 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46787
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Nesne kodu 32160
  • Metrekare 1294 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
520 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30769
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
550 000 € 407 €/m²
  • Nesne kodu 33356
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği