Satılık - Arsa 15000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Rethimno Belediyesi
750 000 €
50 €/m²
Property 32035 photo 1
Property 32035 photo 2
Property 32035 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 310 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56505
  • Metrekare 11174 m²
  • Denize uzaklık 1850 m
Satılık
880 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 18950
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
660 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65423
  • Metrekare 12329 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
695 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 57192
  • Metrekare 3518 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
750 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 38096
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği