853 000 €
1032 €/m²
Property 64551 photo 1
Property 64551 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Satılık Arsa 826 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 615 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42923
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 40404
  • Metrekare 8926 m²
  • Denize uzaklık 470 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
750 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59199
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 000 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34287
  • Metrekare 89000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 63744
  • Metrekare 13439 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği